Zabawy i zadania z naklejkami. My Little Pony. Wydanie filmowe

Seria Zabawy i zadania z naklejkami została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z...
9,01 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,75 zł

Opis

Seria Zabawy i zadania z naklejkami została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek!

Tytuł poświęcony zupełnie nowej odsłonie popularnej licencji My Little Pony skierowany jest do dzieci, które zaczynają dopiero swą przygodę z książeczkami aktywizującymi. Z pewnością spodoba się fankom i fanom nowego filmu o kucykach, który miał premierę we wrześniu 2021 na platformie Netflix!

Choć zadania nawiązują bezpośrednio do filmowej historii, nie trzeba jej znać, aby poradzić sobie z poszczególnymi łamigłówkami. W książce znalazły się zadania kształtujące spostrzegawczość dziecka, sprawność ręki piszącej, proste zadania logiczne i zorientowane na rozwijanie twórczych zdolności malucha, a wszystkie powstały we współpracy z metodykami nauczania przedszkolnego. Część dołączonych do książki naklejek przyda się podczas rozwiązywania łamigłówek, a część można wykorzystać jako ozdobę i, za zgodą rodzica, przykleić w dowolnym miejscu. Udanej zabawy!

Historyjka "Zabawy i zadania z naklejkami. My Little Pony. Wydanie filmowe" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Zabawy i zadania z naklejkami. My Little Pony. Wydanie filmowe". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać nastrój.

My Little Pony jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim maluchom. Najmłodsi z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. My Little Pony zapewnia dobrą zabawę, świetnie wypełniając czas.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

"Zabawy i zadania z naklejkami. My Little Pony. Wydanie filmowe" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Zabawy i zadania z naklejkami. My Little Pony. Wydanie filmowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>