Nawet potwory myją zęby

Nawet potwory myją zęby. Nie wierzysz? Otwórz tę książkę, a odkryjesz, co przydarzyło się małej dziewczynce, która nie chciała myć zębów. Lepiej uważaj, bo można spotkać przerażające potwory!
20,38 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,48 zł

Opis

Nawet potwory myją zęby.
Nie wierzysz?
Otwórz tę książkę, a odkryjesz, co przydarzyło się
małej dziewczynce, która nie chciała myć zębów.
Lepiej uważaj, bo można spotkać przerażające potwory!

Za treścią historyjki "Nawet potwory myją zęby" stoi Martinello Jessica, Mabire Grgoire.

W oryginale książka nosi tytuł: Mme les monstres se brossent les dents!.

Książeczka pt. "Nawet potwory myją zęby" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Nawet potwory myją zęby" została udostępniona przez Wydawnictwo Esteri. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.