New Password B2+/C1. Workbook + zasoby cyfrowe

Zeszyt ćwiczeń New Password B2+/C1 pomoże uczniom utrwalić materiał zawarty w podręczniku New Password B2+/C1. Student's Book oraz ułatwi przygotowanie do nowej matury 2023. New Password to nowe wydanie cenionej przez nauczycieli i uczniów serii podręczników (Password Reset) dla szkół...
66,99 * 75,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,64 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń New Password B2+/C1 pomoże uczniom utrwalić materiał zawarty w podręczniku New Password B2+/C1. Student's Book oraz ułatwi przygotowanie do nowej matury 2023. New Password to nowe wydanie cenionej przez nauczycieli i uczniów serii podręczników (Password Reset) dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards. Podręczniki zapewniają stopniowe i systematyczne przygotowanie do nowej matury na obu poziomach – materiał umożliwia regularne poznawanie i ćwiczenie zadań z nowego Informatora maturalnego (opublikowanego w marcu 2021 roku).

New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń. W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej.

Co wyróżnia kurs?

  • Kompleksowe przygotowanie do nowej matury na obu poziomach dzięki m.in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych, dwóm stronom powtórki w formacie maturalnym po każdym rozdziale czy Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń.
  • Sekcje Critical Thinking rozwijające umiejętność krytycznego myślenia w oparciu o materiały wideo. Cenione Kompendium gramatyczne, zawierające dodatkowe zadania utrwalające struktury gramatyczne – dostępne jako część Zeszytu ćwiczeń. Duży nacisk kładziony na rozwój znajomości środków językowych, które są utrwalane m.in. za pomocą osobnych lekcji English in Use w każdym rozdziale (zarówno w Książce ucznia, jak i Zeszycie ćwiczeń!).
  • Szeroka obudowa cyfrowa dla ucznia i nauczyciela obejmująca m.in. praktyczne aplikacje oraz nagrania wideo. Książka nauczyciela dzięki której nauczyciel ma w zasięgu ręki niezbędne materiały do pracy.

O serii

Serię New Password, tak jak jej wcześniejsze wydania, wyróżnia jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach. Podręczniki wykorzystują różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia). Natomiast zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość bardziej zaawansowanych zagadnień językowych. Niezastąpionym wsparciem w nauce jest także praktyczny Zeszyt ćwiczeń dostępny z cyfrową wersją. Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in. Kompendium gramatyczne z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi wprowadzone struktury, wyjątkowe Kompendium maturalne oraz karty pracy do trzech rodzajów filmów wideo, które można szybko odtworzyć na telefonie dzięki kodom QR.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "New Password B2+/C1 WB + online"?
Książka "New Password B2+/C1 WB + online" jest pracą zbiorową, czyli w tworzenie treści zaangażowanych było szersze grono osób.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Kiedy wydano "New Password B2+/C1 WB + online"?
Rok wydania tej publikacji to 2023. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych materiałów.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.

 
Czy podręcznik New Password B2+/C1 WB + online umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów online?
Tak! Wydawca zapewnia taki dodatek. Coraz więcej wydawców oferuje dostęp do dodatkowych zasobów

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - New Password B2+/C1. Workbook + zasoby cyfrowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>