Niedźwiadek się boi. Niedźwiadek. Tom 3

Niedźwiadek i jeżyk miło spędzają czas, wędrując po lesie. Nagle niebo zasnuwają ciemne chmury. To znak, że zbliża się burza. Podczas szukania bezpiecznej kryjówki okaże się, że każdy z przyjaciół boi się czegoś innego. To wzruszająca opowieść o tym, że strach czują wszyscy: i mali, i duzi....
22,44 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,70 zł

Opis

Niedźwiadek i jeżyk miło spędzają czas, wędrując po lesie. Nagle niebo zasnuwają ciemne chmury. To znak, że zbliża się burza. Podczas szukania bezpiecznej kryjówki okaże się, że każdy z przyjaciół boi się czegoś innego.

To wzruszająca opowieść o tym, że strach czują wszyscy: i mali, i duzi. Najważniejsze, żeby dzielić go z kimś bliskim, bo wtedy staje się jakby mniejszy.

Monika Kamińska, Agnieszka Wajda jest autorem książki "Niedźwiadek się boi. Niedźwiadek. Tom 3".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Niedźwiadek się boi. Niedźwiadek. Tom 3". Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-4 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także pozostałe książki z cyklu "Niedźwiadek".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Niedźwiadek się boi. Niedźwiadek. Tom 3 została opublikowana przez Wydawnictwo Dwukropek. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz także inne tytuły tego wydawcy.