Niesforny elf. Bajeczki z morałem

Gdy nadchodzą święta, w Laponii na biegunie północnym zaczyna się czas przygotowywania świątecznych podarunków dla dzieci na całym świecie. Święty Mikołaj ma specjalnych pomocników, którymi są wesołe elfy. Ale co się stanie, kiedy jeden z nich zaniedba swoje obowiązki i zrobi sobie krótką drzemkę?...
10,26 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł

Opis

Gdy nadchodzą święta, w Laponii na biegunie północnym zaczyna się czas przygotowywania świątecznych podarunków dla dzieci na całym świecie. Święty Mikołaj ma specjalnych pomocników, którymi są wesołe elfy. Ale co się stanie, kiedy jeden z nich zaniedba swoje obowiązki i zrobi sobie krótką drzemkę? Przekonajcie się sami! Przedział wiekowy: 3+

Autorem tytułu "Niesforny elf. Bajeczki z morałem" jest Anna Prudel.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Niesforny elf. Bajeczki z morałem". Kolekcja krótkich form to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka lektura - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Niesforny elf. Bajeczki z morałem została wydana przez Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.