Niezwykłe syrenki. Malowanka z naklejkami

Kolorowanka rozwija zdolności manualne dziecka, jego wyobraźnię i kreatywność. Zaczarowana kredka i zestaw naklejek dołączonych do książeczki sprawią, że dziecko z radością zamieni czarno-biały świat na baśniową kolorową krainę Niezwykłe syrenki czekają na wyjątkowe barwy
11,97 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,82 zł

Opis

Kolorowanka rozwija zdolności manualne dziecka, jego wyobraźnię i kreatywność. Zaczarowana kredka i zestaw naklejek dołączonych do książeczki sprawią, że dziecko z radością zamieni czarno-biały świat na baśniową kolorową krainę

Niezwykłe syrenki czekają na wyjątkowe barwy

Za treścią książeczki "Niezwykłe syrenki. Malowanka z naklejkami" stoi Sylwia Kajdana.

"Niezwykłe syrenki. Malowanka z naklejkami" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Maluchy w wieku 4-4 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Publikacja "Niezwykłe syrenki. Malowanka z naklejkami" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.