Pakiet: Zasady Magii, Totalna Magia

W każdej z nas jest coś z wiedźmy? ?i każda z nas potrzebuje w życiu trochę czarów! Kobiety z rodu Owensów otrzymały od losu dar magii. A razem z nim klątwę, która od wieków odnajduje każdego członka rodziny i skazuje go na stratę ukochanej osoby. Poznajcie historie kobiet próbujących oszukać los i...
44,93 * 59,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,01 zł

Opis

W każdej z nas jest coś z wiedźmy?
?i każda z nas potrzebuje w życiu trochę czarów!
Kobiety z rodu Owensów otrzymały od losu dar magii. A razem z nim klątwę, która od wieków odnajduje każdego członka rodziny i skazuje go na stratę ukochanej osoby. Poznajcie historie kobiet próbujących oszukać los i zawalczyć o swoje szczęście!

"Zasady magii"
Matka Franny, Jet i Vincenta starała się ochronić ich przed niechcianym dziedzictwem, ale z naturą nie można wygrać? Kiedy do rodzeństwa nadeszło zaproszenie do domu przy ulicy Magnolii, na zapleczu którego piętrzyły się tajemnicze mikstury, rozpoczęła się dla nich podróż prowadząca do odkrycia, kim są naprawdę i jakie jest ich przeznaczenie.

"Totalna magia"
Osierocone Sally i Gillian trafiły do domu przy ulicy Magnolii, pod opiekę ciotek, Franny i Jet. Przyszło im zmagać się z wrogością i strachem ze strony okolicznych mieszkańców, nic więc dziwnego, że chciały jak najszybciej uciec? Po latach klątwa Owensów odnalazła je obie ? i los złączył je znowu, za sprawą wypadku tak brzemiennego w skutki, że mogła im pomóc tylko magia?
W ekranizacji tej książki główne role zagrały Nicole Kidman i Sandra Bullock!
Pamiętaj, że czosnek, sól i rozmaryn od zarania dziejów odpędzają zło. Hoduj róże i lawendę, na szczęście. Zakochuj się, kiedy tylko możesz?

Szczegóły - Pakiet: Zasady Magii, Totalna Magia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>