Peppa Pig. Angielski z Peppą. Niech żyją warzywa

Książka z serii ANGIELSKI Z PEPPĄ to idealna propozycja na początek przygody z nauką języka obcego. Znajdziecie w niej słówka związane z owocami i warzywami. Świetna zabawa i jednocześnie nauka języka angielskiego wraz ulubionymi bohaterami. W środku znajdują się ciekawe ćwiczenia oraz zabawne...
9,89 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,34 zł

Opis

Książka z serii ANGIELSKI Z PEPPĄ to idealna propozycja na początek przygody z nauką języka obcego. Znajdziecie w niej słówka związane z owocami i warzywami.

Świetna zabawa i jednocześnie nauka języka angielskiego wraz ulubionymi bohaterami. W środku znajdują się ciekawe ćwiczenia oraz zabawne zadania.

Tytuł "Peppa Pig. Angielski z Peppą. Niech żyją warzywa" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Peppa Pig. Angielski z Peppą. Niech żyją warzywa" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Świnka Peppa jest ulubionym bohaterem wielu szkrabó. Maluchy z zainteresowaniem podążają za przygodami tego bohatera. Świnka Peppa podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Publikacja Peppa Pig. Angielski z Peppą. Niech żyją warzywa została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.