Peppa Pig. Angielski z Peppą. Wszyscy do stołu

Książka z serii ANGIELSKI Z PEPPĄ to znakomita propozycja na początek przygody z nauką języka obcego. W tej książce znajdziecie słówka związane z jedzeniem. Świetna zabawa i jednocześnie nauka języka angielskiego wraz ulubionymi bohaterami. W środku znajdują się ciekawe ćwiczenia oraz zabawne...
8,11 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,11 zł

Opis

Książka z serii ANGIELSKI Z PEPPĄ to znakomita propozycja na początek przygody z nauką języka obcego. W tej książce znajdziecie słówka związane z jedzeniem.

Świetna zabawa i jednocześnie nauka języka angielskiego wraz ulubionymi bohaterami. W środku znajdują się ciekawe ćwiczenia oraz zabawne zadania - np. karty do gry w Memo, które dziecko musi samo uzupełnić.

Tytuł "Peppa Pig. Angielski z Peppą. Wszyscy do stołu" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Peppa Pig. Angielski z Peppą. Wszyscy do stołu" to doskonała pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta bowiem uprzyjemnia kilkulatkom naukę obcego języka, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Świnka Peppa jest uwielbianą przez szkraby postacią. Maluchy z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Świnka Peppa gwarantuje dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź również kolejne książki z serii "Świnka Peppa".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Peppa Pig. Angielski z Peppą. Wszyscy do stołu" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.