Peppa Pig. Magiczne opowieści. Abrakadabra

Atrakcyjna książka w twardej oprawie wzbogacona unikatową okładką z efektem folii soczewkowej. Dla najmłodszych w każdej części dwa niezwykłe opowiadania z przygodami ulubionych bohaterów.
14,81 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,04 zł

Opis

Atrakcyjna książka w twardej oprawie wzbogacona unikatową okładką z efektem folii soczewkowej.

Dla najmłodszych w każdej części dwa niezwykłe opowiadania z przygodami ulubionych bohaterów.

Tytuł "Peppa Pig. Magiczne opowieści. Abrakadabra" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

"Peppa Pig. Magiczne opowieści. Abrakadabra" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Świnka Peppa jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim maluchom. Maluchy z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Świnka Peppa podbija serca dzieci, świetnie wypełniając czas.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź też pozostałe części z cyklu "Magiczne opowieści".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 44 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Peppa Pig. Magiczne opowieści. Abrakadabra została opublikowana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.