Piraci i ukryty skarb

Idealne wydanie dla milusińskich, których interesuje tajemniczy świat piratów. Za sprawą tej książeczki najmłodsi przeniosą się na wielkie wody, na pokłady pirackich statków, by wraz z załogą wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu. Przygody, jakie spotkają po drodze, zaskoczą niejednego. Piękne...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis

Idealne wydanie dla milusińskich, których interesuje tajemniczy świat piratów. Za sprawą tej książeczki najmłodsi przeniosą się na wielkie wody, na pokłady pirackich statków, by wraz z załogą wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu. Przygody, jakie spotkają po drodze, zaskoczą niejednego. Piękne ilustracje, rymowane wierszyki.

Jędraszek Izabela to autor tytułu "Piraci i ukryty skarb".

"Piraci i ukryty skarb" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Zbudowanie kolekcji krótkich opowieści to dobry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 2-4 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dziecka.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Piraci i ukryty skarb została wydana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.