Poznajemy pojazdy. Superauta

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,00 zł

Opis


Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Autorem historyjki "Poznajemy pojazdy. Superauta" jest Jędraszek Izabela.

"Poznajemy pojazdy. Superauta" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup także kolejne części z cyklu "Poznajemy pojazdy".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Poznajemy pojazdy. Superauta" udostępniło Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.