Poradnik Małej Księżniczki

Ta niezwykle różowa książeczka skierowana jest do dziewczynek, które pragną poznać sekrety życia księżniczki. Z tym wydaniem, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, mała dama przeniesie się do pałacowych komnat, gdzie wystroi się w przepiękne suknie i będzie brać udział w dostojnych balach....
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis

Ta niezwykle różowa książeczka skierowana jest do dziewczynek, które pragną poznać sekrety życia księżniczki. Z tym wydaniem, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, mała dama przeniesie się do pałacowych komnat, gdzie wystroi się w przepiękne suknie i będzie brać udział w dostojnych balach. Piękne ilustracje, rymowane wierszyki.

Jędraszek Izabela to autor tytułu "Poradnik Małej Księżniczki".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Poradnik Małej Księżniczki". Krótka forma to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 2-4 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to dość krótka książka - ma 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Poradnik Małej Księżniczki" została wydana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.