Poczytajmy razem. Literkowe opowieści

Dzieci bardzo lubią bajki, zwłaszcza, gdy podczas czytania towarzyszą im bliscy.„POCZYTAJMY RAZEM. Literkowe opowieści” są wprost stworzone do wspólnego, rodzinnego czytania.Dają możliwość nawiązania rozmowy z dzieckiem, poznania jego poglądów na daną sytuację oraz w miarę potrzeby korygowania...
13,25 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,89 zł

Opis


Dzieci bardzo lubią bajki, zwłaszcza, gdy podczas czytania towarzyszą im bliscy.
„POCZYTAJMY RAZEM. Literkowe opowieści” są wprost stworzone do wspólnego, rodzinnego czytania.

Dają możliwość nawiązania rozmowy z dzieckiem, poznania jego poglądów na daną sytuację oraz w miarę potrzeby korygowania niewłaściwych zachowań.
„POCZYTAJMY RAZEM. Literkowe opowieści” cechuje piękna oprawa graficzna, mądre, wychowawcze teksty. Poruszają one bliskie dzieciom tematy związane z ich zainteresowaniami i problemami. Teksty te mogą być punktem wyjścia do omawiania na zajęciach w przedszkolu i w szkole. Zachęcają do poszukiwania przez dzieci własnych rozwiązań. Uczą wrażliwości i odpowiedzialności.
Rozszerzają wiedzę o otaczającym świecie. Są również doskonałym materiałem wyjściowym do wprowadzenia liter.
W książce oprócz tekstów są dodatkowe ćwiczenia do analizy wyrazów dla najmłodszych oraz takie, które można wykorzystać w celu usprawniania zdolności manualnych i wyrabiania techniki pisania u dzieci.

Szczegóły - Poczytajmy razem. Literkowe opowieści

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>