Elementarz Teksty do czytania metodą sylabową

To książka przeznaczona dla dzieci rozpoczynających naukę czytania i dla tych, którym ta umiejętność sprawia wiele problemów.
18,69 * 44,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,95 zł

Opis

To książka przeznaczona dla dzieci rozpoczynających naukę czytania i dla tych, którym ta umiejętność sprawia wiele problemów.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Elementarz. Teksty do czytania metodą sylabową"?
Autorami tytułu są Aleksandra Plec, Marzenna Skoczylas.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Elementarz. Teksty do czytania metodą sylabową został opracowany przez Wydawnictwo Pasja.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz Teksty do czytania metodą sylabową

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>