Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa, zakres podstawowy Podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów klasy 1 liceów ogólnokształcących i techników, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Jest zgodny z najnowszymi zmianami w podstawie...
47,46 * 54,18 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,05 zł

Opis

Książka "Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe" autorstwa Barbary Boniek to podręcznik z Wydawnictwa Operon przeznaczony dla pierwszych klas liceów ogólnokształcących i techników. Prezentowane karty pracy ucznia uzupełniają podręcznik "Edukacja dla bezpieczeństwa" w zakresie podstawowym.

Przedmiot edukacja dla bezpieczeństwa (w skrócie EdB) znajduje się w obowiązkowym programie nauczania klas VIII szkół podstawowych oraz klas I ponadpodstawowych. Jego celem jest przygotowanie uczniów do właściwego zachowania oraz odpowiednich reakcji w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.

W środku prezentowanej książki opracowanej z myślą o licealistach i uczniach techników znajdują się ciekawe zestawy różnorodnych zamkniętych i otwartych zadań. Są one zgodne z programem nauczania wspomnianego przedmiotu w zakresie podstawowym.

Zeszyt ćwiczeń pomoże młodym ludziom w utrwaleniu i poszerzeniu bardzo ważnej wiedzy z zakresu ochrony państwa i ludności. Ale nie tylko. Znajdują się tu również wskazówki dotyczącej reagowania w obliczu popularnych zagrożeń jak różnego rodzaju czy wypadki.

Treść i zadania są wzbogacone o atrakcyjne grafiki. Ich zadaniem jest wsparcie nauczania poprzez zwrócenie uwagi na najistotniejsze wiadomości.

W publikacji "Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe" znajdziesz:

  • zestawy ciekawych zadań do każdego rozdziału podręcznika,
  • powtórzeniowe karty pracy,
  • interesującą szatę graficzną,
  • odpowiedzi do trudniejszych zadań (do dyspozycji nauczyciela).

Jesteś rodzicem lub uczniem, który rozpoczyna naukę w liceum ogólnokształcącym, lub technikum? Sprawdź, czy książka "Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe" Barbary Boniek z Wydawnictwa Operon nie znajduje się na liście podręczników wymaganych przez szkołę.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy"?
Andrzej Kruczyński, Barbara Boniek są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy" została opublikowana przez Wydawnictwo Operon.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
Kilka słów o wydającym ten podręcznik:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które specjalizuje się w dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich stopni nauki - od początkowej edukacji szkolnej aż do szkół ponadpodstawowych. Produkuje książki pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane we współpracy z MEN. Publikacje są wzbogacone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i holistyczne podejście do edukacji powoduje, iż wydawnictwo Operon jest cenionym partnerem dla nauczycieli, uczniów jak i rodziców.
 
Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: edukacja dla bezpieczeństwa.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy" to książka złożona z 230 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Jakiego zakresu wiedzy dotyczy ta ksiażka?
Ta książka jest przeznaczona do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>