Pojazdy. Gry i zabawy

Ta fantastyczna książka zapewni dzieciom wiele godzin kształcącej rozrywki. Wewnątrz znajdą wszelkiego rodzaju rebusy, zagadki, ukryte słowa, kolorowankii labirynty.
15,64 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,65 zł

Opis

Ta fantastyczna książka zapewni dzieciom wiele godzin kształcącej rozrywki. Wewnątrz znajdą wszelkiego rodzaju rebusy, zagadki, ukryte słowa, kolorowanki
i labirynty.

Alain Gree jest autorem historii "Pojazdy. Gry i zabawy".

"Pojazdy. Gry i zabawy" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup dla niego także następne bajki z serii "Alain Gree".

Jest to nie za długa lektura - jej długość: 70 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Pojazdy. Gry i zabawy" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.