Przyjaciele z zagrody - Piesek FENIX

Przyjaciele z zagrody to seria czterech książeczek o wesołych zwierzątkach. W każdej z nich czytelnicy poznają zabawne, lecz pouczające przygody bohaterów, takich jak: kotek, piesek, konik oraz świnki. Poszczególne wydanie ukazuje inną historię i choć dotyczą one różnych spraw, wszystkie...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,88 zł

Opis


Przyjaciele z zagrody to seria czterech książeczek o wesołych zwierzątkach. W każdej z nich czytelnicy poznają zabawne, lecz pouczające przygody bohaterów, takich jak: kotek, piesek, konik oraz świnki. Poszczególne wydanie ukazuje inną historię i choć dotyczą one różnych spraw, wszystkie rozbawiają, a przede wszystkim kształtują i wskazują prawidłowe postępowanie. Zawarte morały pozwolą dziecku zrozumieć, jakie wartości są w życiu ważne. Rymowany tekst przyczyni się do jeszcze łatwiejszego, przyjemniejszego przekazu i zrozumienia, a niezwykle barwne strony sprawią, że dziecko nie będzie mogło rozstać się z naszymi Przyjaciółmi z zagrody.

Izabela Jędraszek jest autorem książki "Przyjaciele z zagrody - Piesek FENIX".

"Przyjaciele z zagrody - Piesek FENIX" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to bardzo krótka książka - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Przyjaciele z zagrody - Piesek FENIX" została opublikowana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.