Pory roku - Jesień FENIX

Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis


Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić zimą, jak spędzać czas latem, w co się ubrać wiosną czy jesienią oraz wiele innych rzeczy. Za sprawą tego wydania dziecko w przyjemny sposób pozna oblicze czterech pór roku. Wierszowany tekst ułatwi zrozumienie przekazywanych informacji oraz umili wspólny czas dziecka i rodzica.

Książeczka "Pory roku - Jesień FENIX" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Dzieci są bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka proponując mu książki z grupy "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Pory roku - Jesień FENIX", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Pory roku - Jesień FENIX" została opublikowana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.