Pory roku - Lato FENIX

Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić...
7,78 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis


Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić zimą, jak spędzać czas latem, w co się ubrać wiosną czy jesienią oraz wiele innych rzeczy. Za sprawą tego wydania dziecko w przyjemny sposób pozna oblicze czterech pór roku. Wierszowany tekst ułatwi zrozumienie przekazywanych informacji oraz umili wspólny czas dziecka i rodzica.

Autorem tytułu "Pory roku - Lato FENIX" jest Jędraszek Izabela.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książek poruszających interesujące tematy. "Pory roku - Lato FENIX" to wyśmienity podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to krótka książka - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Pory roku - Lato FENIX" wydało Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.