Czy mogę się przytulić?

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?
25,54 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,19 zł

Opis

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę?

Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?

Eoin Mclaughlin, Polly Dunbar to autor tytułu "Czy mogę się przytulić?".

W oryginale publikacja jest zatytułowana: The Hug.

"Czy mogę się przytulić?" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Zbiór krótkich historii to mądry sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 0 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia produkcja - ma 56 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Czy mogę się przytulić?" została wydana przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Czy mogę się przytulić?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>