Pory roku - Wiosna FENIX

Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić...
7,78 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis


Seria książeczek o czterech porach roku dedykowana jest najmłodszym. Niezwykle barwne obrazki odzwierciedlają rzeczywistość, dzięki czemu dzieci jeszcze łatwiej i szybciej poznają otaczający ich świat. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się dana pora roku, jaka jest wtedy pogoda, co można robić zimą, jak spędzać czas latem, w co się ubrać wiosną czy jesienią oraz wiele innych rzeczy. Za sprawą tego wydania dziecko w przyjemny sposób pozna oblicze czterech pór roku. Wierszowany tekst ułatwi zrozumienie przekazywanych informacji oraz umili wspólny czas dziecka i rodzica.

Historyjka "Pory roku - Wiosna FENIX" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Pory roku - Wiosna FENIX" to idealny podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Pory roku - Wiosna FENIX" opublikowało Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.