Poznaję literki ze zwierzętami

Poznaję literki to kolorowanka z 24 naklejkami, która stanowi doskonałą zabawę dla dzieci. Poznają one z jakich literek składa się alfabet i ćwiczą ich pisanie po śladzie. Przy każdej literze umieszczony jest rysunek zwierzątkami który ułatwia zapamiętanie litery. Kolorując obrazki dziecko rozwija...
7,88

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,88 zł

Opis

Poznaję literki to kolorowanka z 24 naklejkami, która stanowi doskonałą zabawę dla dzieci. Poznają one z jakich literek składa się alfabet i ćwiczą ich pisanie po śladzie. Przy każdej literze umieszczony jest rysunek zwierzątkami który ułatwia zapamiętanie litery. Kolorując obrazki dziecko rozwija swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne. Dodatkową niespodzianką są naklejki, które uatrakcyjnią zabawę i mogą stanowić wzór do kolorowania.

Książeczka "Poznaję literki ze zwierzętami" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Poznaję literki ze zwierzętami" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z kilkulatkiem przyswajane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się frajdą.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Poznaję literki ze zwierzętami" wydało Wydawnictwo Liwona. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.