Elementarz 3-latka

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające...
6,61 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,57 zł

Opis

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające propozycje rozwinięcia zadań, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy.

„Elementarz 3-latka” to materiał ćwiczeniowy dla wychowawców przedszkoli oraz znakomita pomoc dla rodziców, którzy chcą w domu ćwiczyć ze swoimi dziećmi niezbędne im umiejętności, takie jak: nazywanie, precyzja ruchów, zapamiętywanie, kojarzenie i wskazywanie podobieństw.

Dodatkowym atutem książki są wskazówki dla rodziców zawierające propozycje rozwinięcia zadań, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy.

Za treścią historyjki "Elementarz 3-latka" stoi Krassowska Dorota.

Dzięki publikacjom takim jak "Elementarz 3-latka" Twoje kilkuletnie dziecko ma szansę szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do torby dziecka.

"Elementarz 3-latka" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.