Poznajemy literki, cyferki, godziny + CD

To kolejna książka edukacyjna dla dzieci autorstwa Lecha Tkaczyka z serii POZNAJEMY.Tym razem poznajemy litery z Panem Alfabetem z bajki JAK PAN ALFABET DO PRZEDSZKOLA MASZEROWAŁ,także cyferki razem z mamą i tatą w bajce MAMA UCZY CYFEREK, a także uczymy się godzin z Panem Zegarem w bajce O PANU...
57,57 * 69,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 51,74 zł

Opis

To kolejna książka edukacyjna dla dzieci autorstwa Lecha Tkaczyka z serii POZNAJEMY.
Tym razem poznajemy litery z Panem Alfabetem z bajki JAK PAN ALFABET DO PRZEDSZKOLA MASZEROWAŁ,także cyferki razem z mamą i tatą w bajce MAMA UCZY CYFEREK, a także uczymy się godzin z Panem Zegarem w bajce O PANU ZEGARZE. Do książki dołączono słuchowisko o Panu Alfabecie, także podkłady muzyczne do samodzielnych ćwiczeń.
POZNAJEMY jest ciekawą serią Wydawnictwa Astrum stworzoną z myślą o najmłodszych Czytelnikach. Autor proponuje Państwu wierszowane książki edukacyjne, napisane lekkim, żartobliwym językiem, łatwym do zrozumienia przez najmłodszych. Każda historyjka w zabawny i przyjemny sposób uczy małego człowieka podstawowych czynności i pojęć. Za pomocą prostej techniki powtarzania, maluch w krótkim czasie zacznie sam uczyć się literek,cyferek i godzin. Barwne, niezwykle starannie wykonane ilustracje pobudzą wyobraźnię, dzięki czemu nauka stanie się zabawą, a zabawa nauką. Dziecko poznając świat w taki sposób nie czuje przymusu, ponieważ uczy się poprzez zabawę, a umiejętności nabywa całkowicie naturalnie, niemal dodatkowo.
Za pomocą serii edukacyjnej POZNAJEMY będą Państwo w stanie sami przekazać dzieciom podstawowe wiadomości i pokazać, że nauka jest ciekawa i przyjemna.
W serii tej wydane zostały scenariusze teatralne, konspekty zajęć dla dzieci w przedszkolu i szkole, także komiksy,audiobooki i słuchowiska oraz wiele innych książek edukacyjnych i bajek dla dzieci.
Proszę szukać ich w księgarniach lub zamówić je bezpośrednio w księgarni Wydawnictwa Astrum.

Autorem historyjki "Poznajemy literki, cyferki, godziny + CD" jest Lech Tkaczyk.

"Poznajemy literki, cyferki, godziny + CD" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z kilkulatkiem przyswajane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia książka - ma 79 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Poznajemy literki, cyferki, godziny + CD" została wydana przez Wydawnictwo ASTRUM. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób dysponujących większymi zasobami. Książeczka sprawdzi się też jako pomysł na podarunek.