Montessori. Ćwiczenia pięciolatka

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę Koniecznie sięgnijcie po ćwiczenia z serii Montessori „Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść ćwiczeń została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń...
5,94 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,50 zł

Opis

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę Koniecznie sięgnijcie po ćwiczenia z serii Montessori

„Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść ćwiczeń została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń autorki zdobytych w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

W każdym zeszycie znajduje się wiele różnorodnych, podzielonych na bloki tematyczne zadań, pozwalających dzieciom na rozwijanie spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie sprawności manualnych.

Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki na pewno uatrakcyjnią zadania.

Seria zawiera także elementarze powiązane treściowo i merytorycznie z zeszytami ćwiczeń.

Za treścią historyjki "Montessori. Ćwiczenia pięciolatka" stoi Zuzanna Osuchowska, Zuzanna Pacholska-Rączka.

Dzięki zeszytom ćwiczeń takim jak "Montessori. Ćwiczenia pięciolatka" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Dzieci w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Montessori. Ćwiczenia pięciolatka została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Montessori. Ćwiczenia pięciolatka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>