Poznajemy zwierzęta. Przewodnik młodego obserwatora przyrody

Przewodnik przyrodniczy, a w nim 115 rodzimych zwierząt. Opisy życia ssaków, ptaków i innych zwierząt zaspokoją ciekawość małych przyrodników. Na każdej stronie uwagę przykuwają efektowne rysunki.
31,63 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,80 zł

Opis

Przewodnik przyrodniczy, a w nim 115 rodzimych zwierząt. Opisy życia ssaków, ptaków i innych zwierząt zaspokoją ciekawość małych przyrodników. Na każdej stronie uwagę przykuwają efektowne rysunki.

Michał Brodacki, Dorota Zawadzka, Alicja Gadomska jest autorem tytułu "Poznajemy zwierzęta. Przewodnik młodego obserwatora przyrody".

Znasz przedszkolaka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup też kolejne książki z serii "Przyroda".

Jest to nie za długa książka - jej długość: 120 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Poznajemy zwierzęta. Przewodnik młodego obserwatora przyrody" wydało Wydawnictwo Multico. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.