Bio Planet


Bio Planet - jakość potwierdzona certyfikatem

 

Bio Planet to firma, która oferuje żywność ekologiczną. Produkty te nie posiadają zatem syntetycznych dodatków, sztucznych barwników i konserwantów. Pochodzą z rejonów ich naturalnego występowania. Wszystkie produkty marki Bio Planet posiadają certyfikaty ekologiczne, zatem możemy być pewni ich czystości i bezpieczeństwa.
 
Produkty Bio Planet dostępne w Bee.pl - zdrowa żywność na wyciągnięcie ręki
 
W ofercie Bio Planet znajdziemy m.in.:
 
-mąki, np. Bio Planet Migdały mielone (mąka migdałowa) 250 g Bio;
-produkty zaliczane do grupy superżywności (superfoods);
-sproszkowane i suszone owoce;
-pestki i nasiona;
-orzechy;
-kasze, płatki i ryże, np. Bio Planet Płatki owsiane bezglutenowe 1 kg Bio czy Bio Planet Kasza jaglana bezglutenowa 2 kg Bio;
-soki i syropy;
-zioła;
-chipsy owocowe;
-i wiele innych.
 
Komu polecamy superfoods i mąki Bio Planet?
 
Produkty Bio Planet przeznaczone są dla osób, które cenią sobie jakość produktów oraz prowadzą dietę opartą na naturalnych składnikach. Idea ekologicznego żywienia staje się coraz bardziej popularna, a firma Bio Planet jest w stanie sprostać wyzwaniom współczesności i wysokim wymaganiom klientów. W obecnych czasach znalezienie produktów wysokiej jakości nie jest proste. Coraz więcej osób ma świadomość, iż pestycydy, syntetyczne dodatki i sztuczne barwniki wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie.
 
Bio Planet - ekologiczna żywność z certyfikatami

Należy pamiętać, że aby żywność mogła spełniać swoją rolę i dobrze wpływać na nasz stan zdrowia, musi pochodzić z pewnego źródła. Tego typu produkty jesteśmy w stanie otrzymać jedynie z upraw posiadających certyfikaty potwierdzające ich ekologiczność. Żywność ekologiczna, jaką oferuje firma Bio Planet pochodzi zarówno z Polski, jak i z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów. Bio Planet to marka, którą można obdarzyć zaufaniem. Jeśli zdrowie jest dla Ciebie priorytetem, produkty z tej oferty są dla Ciebie.

logo bioplanet

-20%
w magazynie
-17%
w magazynie
-23%
w magazynie
-6%
w magazynie
-23%
w magazynie
-15%
w magazynie
-14%
w magazynie
-15%
w magazynie
-18%
w magazynie
-16%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe