Przyjaciele z zagrody - Kotek FENIX

Przyjaciele z zagrody to seria czterech książeczek o wesołych zwierzątkach. W każdej z nich czytelnicy poznają zabawne, lecz pouczające przygody bohaterów, takich jak: kotek, piesek, konik oraz świnki. Poszczególne wydanie ukazuje inną historię i choć dotyczą one różnych spraw, wszystkie...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis


Przyjaciele z zagrody to seria czterech książeczek o wesołych zwierzątkach. W każdej z nich czytelnicy poznają zabawne, lecz pouczające przygody bohaterów, takich jak: kotek, piesek, konik oraz świnki. Poszczególne wydanie ukazuje inną historię i choć dotyczą one różnych spraw, wszystkie rozbawiają, a przede wszystkim kształtują i wskazują prawidłowe postępowanie. Zawarte morały pozwolą dziecku zrozumieć, jakie wartości są w życiu ważne. Rymowany tekst przyczyni się do jeszcze łatwiejszego, przyjemniejszego przekazu i zrozumienia, a niezwykle barwne strony sprawią, że dziecko nie będzie mogło rozstać się z naszymi Przyjaciółmi z zagrody.

Historyjka "Przyjaciele z zagrody - Kotek FENIX" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przyjaciele z zagrody - Kotek FENIX". Krótka forma to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Przyjaciele z zagrody - Kotek FENIX" udostępniło Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.