Rach Ciach. Wersja Light

Ilość graczy: 2 - 3 osób Wiek graczy: od 5 lat Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia. Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach - Ciach i przekonasz się czy masz rację! W tej grze liczy się nie tylko...

36.77

-26%

50.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gra "Rach Ciach. Wersja Light" to doskonała propozycja dla całej rodziny. Dzięki niej unikniemy codziennej nudy, a ponieważ jest ona odpowiednia nawet dla pięciolatków, zaangażować się w nią mogą wszyscy domownicy.

Ta wersja gry, podobnie jak jej pozostałe dwie wersje, to idealna zręcznościówka pozwalająca na dynamiczne ćwiczenia zarówno refleksu, koncentracji, jak i pamięci. Zasady rozgrywki są praktycznie identyczne jak w wersji Familijnej oraz Exclusive. Polegają na zapamiętaniu i możliwie jak najszybszym odtworzeniu wylosowanej na karcie kombinacji kolorów. Każdy z graczy w chwili, gdy prezentowana jest losowo wybrana wielokolorowa karta, musi się maksymalnie skupić, by w takiej samej kolejności ułożyć na drążku 6 kolorowych kostek z dziurką. Gracz, który wykona to zadanie jako pierwszy, naciska przycisk, dający pozostałym sygnał do zaprzestania ich układania.

W tym momencie następuje porównanie ułożonej sekwencji z wylosowaną kartą. Następnie porównywane są też kombinacje ułożone przez innych uczestników i na podstawie uzyskanych wyników przyznawane są punkty pozwalające na przesunięcie własnego pionka o odpowiednią ilość pól na drodze do mety. Rundę gry wygrywa ten, kto jako pierwszy doprowadzi do końca swoją figurę na planszy.

Grę "Rach Ciach..." można rozgrywać w łatwiejszym bądź trudniejszym wydaniu. W pierwszym przypadku wylosowana z talii karta pozostaje cały czas widoczna, w drugim natomiast pokazywana jest tylko na chwilę, po czym gracze muszą jak najszybciej odtworzyć wylosowaną sekwencję kolorów.

"Rach Ciach. Wersja Light" to kolejna z odmian popularnej gry. Od pozostałych wariantów, to jest Familijnego i wersji Exclusive różni się wykorzystywaniem kostek zamiast koralików lub kul nakładanych na drążek oraz kilkoma innymi drobnymi detalami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rach Ciach. Wersja Light

  • Rok wydania: 2020
  • Kod producenta: 21042 ALX
  • Wiek od: 5
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 3
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906018021042
  • EAN: 5906018021042
  • Język: polski
  • Wymiary: 290x190x50 mm

Inni Klienci kupili również