Repetytorium maturzysty 2022. Fizyka

Repetytorium maturzysty to znana i lubiana seria, z której od lat korzystają licealiści zarówno podczas codziennej nauki, jak i przygotowań do sprawdzianu czy egzaminu maturalnego. Repetytorium maturzysty - fizyka jest zgodne z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022, zawiera wszelkie...
21,64 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,71 zł

Opis

Repetytorium maturzysty to znana i lubiana seria, z której od lat korzystają licealiści zarówno podczas codziennej nauki, jak i przygotowań do sprawdzianu czy egzaminu maturalnego. Repetytorium maturzysty - fizyka jest zgodne z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022, zawiera wszelkie niezbędne wiadomości i wymagane typy zadań.

Ogromnym atutem tej książki są rozwiązania zadań przeprowadzone krok po kroku i uzupełnione komentarzami wyjaśniającymi tok rozumowania i tłumaczącymi trudne momenty. Fizyka nie jest łatwa, ale dzięki takiemu sposobowi prezentacji zadań można ją naprawdę zrozumieć. Dużym plusem jest też czytelność i przejrzystość książki - jest tutaj dużo tabel, schematów, wykresów, rysunków ułatwiających i przyspieszających naukę. Ważne pojęcia i definicje zostały wyróżnione ramkami, dzięki czemu łatwo można odnaleźć je na stronie. Szata graficzna publikacji jest kolorowa, nowoczesna, dynamiczna i przyjazna dla oka.

Polecamy Repetytorium maturzysty - fizyka każdemu uczniowi, który chce zapomnieć o kłopotach z fizyką!

Szczegóły - Repetytorium maturzysty 2022. Fizyka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>