Repetytorium maturzysty 2022. Historia

Repetytorium maturzysty - historia to książka zgodna z podstawą programową obowiązującą na egzaminie maturalnym w roku 2022. Zawiera całość materiału określonego wymaganiami programowymi dla wszystkich klas liceum, w tym także treści z klasy pierwszej, które dodatkowo opatrzono oznaczeniem w...
21,64 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,37 zł

Opis

Repetytorium maturzysty - historia to książka zgodna z podstawą programową obowiązującą na egzaminie maturalnym w roku 2022. Zawiera całość materiału określonego wymaganiami programowymi dla wszystkich klas liceum, w tym także treści z klasy pierwszej, które dodatkowo opatrzono oznaczeniem w postaci paska na marginesie, by łatwo można było znaleźć je w książce.

Publikacja jest przygotowana z dużą dbałością o funkcjonalność, dlatego użyty w niej język jest prosty, zrozumiały, nieprzeładowany trudnymi terminami, a wszystkie ważne pojęcia są wyjaśnione i dodatkowo wyróżnione czytelnymi ramkami, aby potrzebne definicje na pewno nie umknęły podczas nauki. Zastosowano usprawniające naukę rozwiązania graficzne w postaci licznych tabel, wypunktowań, schematów itp., nie zabrakło też map, grafik, ilustracji i zdjęć. Całość jest bardzo przejrzysta, łatwo odnaleźć potrzebny dział, a w nim odpowiednie wiadomości.

Polecamy tę książkę zarówno do przygotowań przed maturą, jak i do codziennej nauki.

Szczegóły - Repetytorium maturzysty 2022. Historia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>