Seria Opowiem ci, mamo

Opowiem ci, mamo to seria doskonale przygotowanych pod kątem graficznym i merytorycznym książek dla dzieci od 2 do 6 roku życia. Celem cyklu jest pokazywanie małym czytelnikom otaczającego je świata w sposób kolorowy i kreatywny, jednocześnie rozwijając spostrzegawczość i umiejętność komunikatywnego opowiadania historii.

 

Każda z książeczek, wydanych w twardej oprawie i z twardymi kartkami, poświęcona jest innej tematyce. Wśród dostępnych tytułów znajdziemy m. in. Opowiem Ci mamo co robią statki, ...co robią żaby, ... co robią samoloty, czy ...co robią narzędzia. Części nie są ze sobą powiązane chronologicznie, co ułatwia wybór i umożliwia dopasowanie tematyki książki do zainteresowań dziecka.

 

Dobrym uzupełnieniem ksiażek z serii Opowiem ci, mamo są bloki rysunkowe tego samego wydawnictwa, dopasowane do konkretnego tematu np. Samochodowy blok rysunkowy czy Samolotowy blok rysunkowy. Bloki zawierają zabawne łamigłówki i kolorowanki, angażujące jeszcze więcej zmysłów malucha. Warto dodać, że poszczególne tytuły książeczek były przygotowywane przez różnych autorów - grafików, dzięki czemu każda z nich posiada niepowtarzalny klimat.

Opowiem ci mamo co robią narzędzia -20%
w magazynie
Opowiem ci, mamo, co robią konie -18%
w magazynie
Opowiem ci, mamo, co robią dorośli -20%
w magazynie
Opowiem ci, mamo, co robią samoloty -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią auta -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią statki -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią psy -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią pociągi -20%
w magazynie
Skąd się bierze miód opowiem ci mamo -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią pająki -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią mrówki -20%
w magazynie
Opowiem ci mamo co robią koty -20%
w magazynie
Opowiem ci, mamo, co robią dinozaury -24%
dostępny za 12 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe