Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory

Na pewno dobrze znacie te stwory, choć nawet tego nie podejrzewaliście! Przedstawiamy wam Chlewusia, miłośnika skarpetek o aromacie sera, którego środowiskiem natural­nym jest bałagan, Ściemkę testującą najnowsze trendy w kłamstewkach, Pasibrzucha wcinającego jedzonko na wszystkie litery alfabetu...
33,90 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,12 zł

Opis

Na pewno dobrze znacie te stwory, choć nawet tego nie podejrzewaliście! Przedstawiamy wam Chlewusia, miłośnika skarpetek o aromacie sera, którego środowiskiem natural­nym jest bałagan, Ściemkę testującą najnowsze trendy w kłamstewkach, Pasibrzucha wcinającego jedzonko na wszystkie litery alfabetu oraz wielu innych psotników i gamoni.

Z tej książki dowiecie się też, jak często Błotko (z towarzyszącym jej kłębkiem kurzu) bierze kąpiel, czy państwo Tomoje kiedyś przestaną wyrywać sobie wszystko z rąk, jakie kawały lubi robić Chechełko oraz czy Fochnę da się przytulić.

„Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory” to wspaniała książka do czytania i oglą­dania. Ćwiczy u najmłodszych spostrzegawczość i umiejętność opowiadania, pobudza wyobraźnię, ale przede pozwala na twórcze spędzenie czasu i fantastyczną zabawę.

O autorce

Ewa Podleś – ilustratorka książek i gier dla dzieci, autorka książki „Niesamowite nasionka”. Absolwentka wydziału filologii chorwackiej na UJ. Przez wiele lat uczyła dzieci języka angielskiego i dlatego dużo wie o psotnych stworach, które uwielbiają ich towarzystwo. Wolny czas spędza najchętniej na samotnym kręceniu się bez planów po Azji, całodziennych wycieczkach rowerowych i zbieraniu wszystkiego, co daje natura.

Ewa Podleś jest autorem historii "Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory".

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Maluchy w wieku 3-2 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego też następne bajki z serii "Opowiem ci, mamo".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory" opublikowało Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.