Seria Zrób To Sam

Niejednokrotnie przyszło nam, czy to w domu, czy też w ogrodzie, podjąć się zrobienia czegoś po raz pierwszy w życiu. Owszem, można zamówić gotowy produkt lub zatrudnić fachowca, który nas wyręczy. Można, ale po co? Jeśli jesteśmy ambitni i postawimy sobie cel, który chcemy samodzielnie zrealizować, na pewno nie pójdziemy na łatwiznę.

W takiej sytuacji przydatna będzie seria książek "Zrób to sam". Jak już sama nazwa serii wskazuje, są to poradniki tyczące się jakiejś konkretnej czynności: od budowy altany, po robótki ręczne.

Każdy poradnik jest bogato ilustrowany, w związku z czym możemy porównywać efekt naszych działań z tym, jak rzeczywiście powinny wyglądać. Zagadnienia są omawiane krok po kroku w zrozumiały sposób na tyle, że nawet oporni majsterkowicze bez problemu są w stanie wykonać zawarte w książce instrukcje.

W odpowiedzi na coraz popularniejsze samodzielne wypiekanie chleba, powstał poradnik "Chleb własnego wypieku" autorstwa Beile Mirjam. Autorka krok po kroku przeprowadza nas po procesie wytwarzania zakwasu oraz wyrobu pieczywa.

Wspaniałą opcją na wspólny czas z najmłodszymi, jest własnoręczne wykonywanie zabawek. Jeśli brak Ci pomysłu, koniecznie sięgnij po "Zabawki z modeliny" Beaty Guzowskiej, w której pokazano, jak łatwo i przyjemnie formować z modeliny piękne przedmioty.

Jeśli Drogi Czytelniku marzysz o tym, by jak w reklamie zostać "bohaterem swojego domu", nic prostszego: zakup książkę z serii, która omawia interesujące cię zagadnienie i zaskocz swoją rodzinę i znajomych własnoręcznym dziełem.
Zrób to sam Wyplatanka 4546 RUSSEL 4M -20%
wysyłka do 72 godzin
Księżniczka lalka zrób to sam 4M -15%
wysyłka do 72 godzin
Zrób to sam - Wróżka 2732 RUSSEL 4M -15%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe