Seria Zrób To Sam


Niejednokrotnie przyszło nam, czy to w domu, czy też w ogrodzie, podjąć się zrobienia czegoś po raz pierwszy w życiu. Owszem, można zamówić gotowy produkt lub zatrudnić fachowca, który nas wyręczy. Można, ale po co? Jeśli jesteśmy ambitni i postawimy sobie cel, który chcemy samodzielnie zrealizować, na pewno nie pójdziemy na łatwiznę.

W takiej sytuacji
przydatna będzie seria książek "Zrób to sam". Jak już sama nazwa serii wskazuje, są to poradniki tyczące się jakiejś konkretnej czynności: od budowy altany, po robótki ręczne.

Każdy poradnik jest bogato ilustrowany, w związku z czym możemy porównywać efekt naszych działań z tym, jak rzeczywiście powinny wyglądać. Zagadnienia są omawiane krok po kroku w zrozumiały sposób na tyle, że nawet oporni majsterkowicze bez problemu są w stanie wykonać zawarte w książce instrukcje.

W odpowiedzi na coraz popularniejsze samodzielne wypiekanie chleba, powstał poradnik "Chleb własnego wypieku" autorstwa Beile Mirjam. Autorka krok po kroku przeprowadza nas po procesie wytwarzania zakwasu oraz wyrobu pieczywa.

Wspaniałą opcją na wspólny czas z najmłodszymi, jest własnoręczne wykonywanie zabawek. Jeśli brak Ci pomysłu, koniecznie sięgnij po "Zabawki z modeliny" Beaty Guzowskiej, w której pokazano, jak łatwo i przyjemnie formować z modeliny piękne przedmioty.

Jeśli Drogi Czytelniku marzysz o tym, by jak w reklamie zostać "bohaterem swojego domu", nic prostszego: zakup książkę z serii, która omawia interesujące cię zagadnienie i zaskocz swoją rodzinę i znajomych własnoręcznym dziełem.
Masa piankowa -13%
17,31 zł 19,90 zł
Masa piankowa
wysyłka do 72 godzin
Zabawki z pianki bądź kreatywny zrób to sam -18%
wysyłka do 72 godzin
Zabawki z fantazją -13%
8,61 zł 9,90 zł
Zabawki z fantazją
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
Zrób to sam - Wróżki. Składanki -19%
wysyłka do 72 godzin
Zrobię to sam. W podróży -50%
wysyłka w 5 dni
Wojownicy Zrób to sam -42%
wysyłka w 5 dni
Kiełbasy własnego wyrobu -8%
25,67 zł 27,90 zł
Kiełbasy własnego wyrobu
wysyłka do 72 godzin
Elfy i skrzaty zrób to sam -19%
10,48 zł 12,99 zł
Elfy i skrzaty zrób to sam
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe