Spójrz uważnie cz.3

Spójrz uważnie to kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej, nauki liter i czytania oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych...
19,99 * 27,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Spójrz uważnie to kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej, nauki liter i czytania oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego. Seria Spójrz uważnie składa się z 3 części, pierwsza zawiera 50 propozycji zadań polegających na linearnym wyszukiwaniu na karcie podkreślonych na początku liter, sylab lub wyrazów. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do zadań. Proponowane ćwiczenia są uniwersalne, można je wykorzystać podczas zajęć indywidualnych oraz w pracy grupowej w przedszkolu, szkole lub gabinetach terapeutycznych.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Spójrz uważnie cz.3"?
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania Spójrz uważnie cz.3 to 2019. "Spójrz uważnie cz.3" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
"Spójrz uważnie cz.3" składa się z 130 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Spójrz uważnie cz.3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>