Świnka Peppa. Historyjki z okienkami. Taksówka...

Książka w twardej oprawie dedykowana dla najmłodszych pociech. Wewnątrz publikacji kolorowe ilustracje, ciekawostki oraz ruchome okienka, które skrywają sekrety bohaterów.
16,40 * 26,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,82 zł

Opis

Książka w twardej oprawie dedykowana dla najmłodszych pociech. Wewnątrz publikacji kolorowe ilustracje, ciekawostki oraz ruchome okienka, które skrywają sekrety bohaterów.

Historyjka "Świnka Peppa. Historyjki z okienkami. Taksówka..." jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Świnka Peppa. Historyjki z okienkami. Taksówka...". Krótka forma to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup także inne części z serii "Świnka Peppa".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Świnka Peppa. Historyjki z okienkami. Taksówka... została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz też pozostałe publikacje tego wydawcy.