Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody

Seria książek twardostronicowych z registrami Licz na przyjaciół dziecko nigdy się nie zawiedzie, a przy okazji poćwiczy liczenie do 12 z ulubionymi bohaterami! W środku wartościowe historyjki oraz zagadki i pytania zadane na ich podstawie. Nauka przez zabawę gwarantowana. Z książką dziecko ćwiczy...
18,23 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,69 zł

Opis

Seria książek twardostronicowych z registrami Licz na przyjaciół dziecko nigdy się nie zawiedzie, a przy okazji poćwiczy liczenie do 12 z ulubionymi bohaterami! W środku wartościowe historyjki oraz zagadki i pytania zadane na ich podstawie. Nauka przez zabawę gwarantowana. Z książką dziecko ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację.

Historyjka "Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Wybierz "Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody" i ćwicz z dzieckiem naukę pisania lub liczenia. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to krótka produkcja - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Świnka Peppa. Licz na Przyjaciół. Owocowe przygody" została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.