Świnka Peppa. Poznaję kolorowe litery

Poznaję to seria, która uczy i zachęca do zabawy. Świnka Peppa zestawiła ze sobą alfabet i kolory. Dołącz do niej i poznaj litery oraz nazwy kolorów za jednym zamachem. Książeczka edukacyjna z twardymi stronami, która bawi i uczy. Poznawaj litery z ulubionymi bohaterami bajki Świnka Peppa. Nauka...
12,02 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,03 zł

Opis

Poznaję to seria, która uczy i zachęca do zabawy. Świnka Peppa zestawiła ze sobą alfabet i kolory. Dołącz do niej i poznaj litery oraz nazwy kolorów za jednym zamachem. Książeczka edukacyjna z twardymi stronami, która bawi i uczy. Poznawaj litery z ulubionymi bohaterami bajki Świnka Peppa. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza! Kolorowe ilustracje pomagają i zachęcają do zabawy.

Historyjka "Świnka Peppa. Poznaję kolorowe litery" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Wybierz "Świnka Peppa. Poznaję kolorowe litery" i ćwicz z maluchem naukę pisania lub liczenia. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

"Świnka Peppa. Poznaję kolorowe litery" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.

Szczegóły - Świnka Peppa. Poznaję kolorowe litery

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>