Szczęście czy fart?
- Amber
-
9788324184224
ELEGANCKIE WYDANIE JUBILEUSZOWE W 20 LAT PO POLSKIEJ PREMIERZE, KTÓRA – Z OBECNOŚCIĄ AUTORÓW – UŚWIETNIŁA 15-LECIE AMBERA!
KSIĄŻKA ROKU 2004 NIEUSTANNIE WYDAWANA W 52 JĘZYKACH!
Ta książka odkrywa 10 sekretów szczęścia, które można stworzyć samemu, tworząc mu odpowiednie warunki. I opowiada, dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukcesy w życiu.
Dwaj przyjaciele spotykają się po latach. Jeden odziedziczył wielką fortunę, ale stracił wszystko. Szczęście mu nie sprzyjało? Drugi zaczynał od zera i odniósł sukces. Miał fart? Tak właśnie myśli ten, któremu się nie powiodło. I dlatego przyjaciel opowiada mu pewną legendę…
„Cudowne! Ta książka krzepi duszę! Niebawem stanie się klasyką literatury biznesowej! A zafascynuje wszystkich jak Mały Książę”. Philip Kotler, ojciec nowoczesnego marketingu
Ta niezwykła, nieustannie wydawana w 52 językach książka powstała z doświadczeń niezwykłych ludzi: nauczycieli i architektów sukcesów wielu firm–gigantów z całego świata, m.in.: Microsoft, PepsiCo, Dannon, Hewlett–Packard, Mercedes–Benz, Orange, Nestlé, Credit Suisse, Sony, Frito–Lay, Vodafone.
O autorze
FERNANDO TRÍAS DE BES i ÁLEX ROVIRA CELMA, światowej sławy konsultanci biznesowi i ekonomiści, obserwowali firmy tworzące swój sukces i takie, które biernie podążały za trendami rynku. Przez lata analizowali wspólne cechy łączące ludzi sukcesu: od Newtona przez Einsteina po Billa Gatesa. Szukając odpowiedzi na pytanie, od czego naprawdę zależą sukces i porażka, odkryli zasady, które pozwoliły wybitnym jednostkom dojść na szczyt. Opisali je, nie w typowym poradniku, lecz w uroczej opowieści dla każdego: Szczęście czy fart?.
Szczegóły - Szczęście czy fart?
- Autorzy: Fernando Trias de Bes, Alex Rovira Celma
- Wydawnictwo Amber
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2024
- Ilość stron: 144
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788324184224
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: La Buena Suerte
- Tłumacz: Górska Danuta
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788324184224
- EAN: 9788324184224
- Wymiary: 14x21 cm
- Powiązane tematy: Jakie książki na prezent na Święta 2025? Najbardziej polecane tytuły, Promocje Bee
Dane producenta
Wydawnictwo Amber sp. z o.o., ul. Królewicza Jakuba 27A, 02-956 Warszawa, Polska, kontakt@wydawnictwoamber.pl, tel. 795-527-940