Szlaczki. Poziom pierwszy z naklejkami

,,Szlaczki. Poziom pierwszy" to nowa propozycja Skrzata dla dzieci w wieku 5-7 lat.Danuta Klimkiewicz, doświadczony pedagog i znana autorka książek edukacyjnych dla dzieci, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy chcą przygotować swoje pociechy do nauki pisania w sposób...
5,55 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,27 zł

Opis

,,Szlaczki. Poziom pierwszy" to nowa propozycja Skrzata dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Danuta Klimkiewicz, doświadczony pedagog i znana autorka książek edukacyjnych dla dzieci, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy chcą przygotować swoje pociechy do nauki pisania w sposób nieszablonowy i kreatywny. W tym celu opracowała zbiór ćwiczeń, które z pewnością nie będą kojarzyć się maluchom z nudą i żmudnym odwzorowywaniem przykładów. Z poznanych szlaczków dzieci wyczarują prawdziwe cuda, rozwijając jednocześnie sprawność grafomotoryczną, a kolorowe naklejki pozwolą im nie tylko świetnie się bawić, ale także doskonalić spostrzegawczość i koncentrację.

Danuta Klimkiewicz jest autorem historii "Szlaczki. Poziom pierwszy z naklejkami".

"Szlaczki. Poziom pierwszy z naklejkami" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z kilkulatkiem przyswajane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.

Maluchy w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Szlaczki. Poziom pierwszy z naklejkami została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.