Szlaczki - ćwiczymy ładne pisanie

Szlaczki to jedyna pozycja na rynku, która zawiera wyselekcjonowany i specjalnie opracowany zestaw szlaczków i zygzaczków, niezbędnych przed nauką pisania. Szlaczki i kształty ułożone są od najłatwiejszych do najtrudniejszych, stopniowo zaczynają imitować kształty liter - wszystko po to, by dziecko...
6,14 * 6,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,13 zł

Opis

Szlaczki to jedyna pozycja na rynku, która zawiera wyselekcjonowany i specjalnie opracowany zestaw szlaczków i zygzaczków, niezbędnych przed nauką pisania.
Szlaczki i kształty ułożone są od najłatwiejszych do najtrudniejszych, stopniowo zaczynają imitować kształty liter - wszystko po to, by dziecko przyzwyczajało rękę do specyficznych ruchów wykorzystywanych podczas pisania. Książka doskonale sprawdzi się również dla dzieci zaczynających pisać, ćwiczących literki - kształci bowiem precyzję, płynność oraz uczy koncentrowania uwagi i dokładności.  
Dzięki Szlaczkom każde dziecko będzie pięknie kaligrafować i rysować! Polecamy!
Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

Renata Pitala to autor tytułu "Szlaczki - ćwiczymy ładne pisanie".

Wybierz "Szlaczki - ćwiczymy ładne pisanie" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Chcąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jest to nie za długa publikacja - ma 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Szlaczki - ćwiczymy ładne pisanie została udostępniona przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.