Tak! Poznaję swoje Emocje!

Zrozumienie emocji, których doświadczamy jest niezbędne, aby być szczęśliwym człowiekiem i tworzyć relacje z innymi ludźmi. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy rozwiną swoją inteligencję emocjonalną, zdobywając świadomość kiedy warto ulegać uczuciom, a kiedy nie...
20,37 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,85 zł

Opis

Zrozumienie emocji, których doświadczamy jest niezbędne, aby być szczęśliwym człowiekiem i tworzyć relacje z innymi ludźmi. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy rozwiną swoją inteligencję emocjonalną, zdobywając świadomość kiedy warto ulegać uczuciom, a kiedy nie należy się im poddawać. Zaproponowane ćwiczenia są zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc dzieciom lepiej radzić sobie z emocjami.

POMÓŻ DZIECKU BYĆ SZCZĘŚLIWYM!

Szczęśliwe dziecko to spełniony dorosły. Czy chcesz aby twoje dziecko było pewne siebie, świadome swoich mocnych stron i pełne wiary we własne siły?

TAK!

Pierwsza seria wyjątkowych poradników motywacyjnych dla dzieci zawierających sprawdzone techniki i kreatywne ćwiczenia opracowane przez ekspertów, które nauczą twoje dziecko jak radzić sobie z emocjami, wzmocnią jego siłę wewnętrzną, zwiększą poczucie własnej wartości, poprawią jego samoocenę i pomogą mu zbudować pewność siebie.

Seria „TAK!” wspiera dzieci w kształtowaniu umiejętności, które pozwolą im poznać siebie, stawić czoła codziennym wyzwaniom, budować głębokie relacje, sięgać w życiu po to, czego pragną i dbać o swoje szczęście.

Autorki:

Beth Cox - współzałożycielka fundacji INCLUSIVE MINDS i EVERYBODY IN, promujących różnorodność oraz integrację społeczną poprzez publikacje książkowe.

Natalie Costa - założycielka organizacji edukacyjnej POWER THOUGHTS, której celem jest zachęcanie dzieci do odkrywania potęgi ich własnych umysłów.

Beth Cox, Natalie Costa, Vicky Barker, Dorota Lachowicz to autor książki "Tak! Poznaję swoje Emocje!".

Oryginalny tytuł omawianej książki: Know Your Feelings..

"Tak! Poznaję swoje Emocje!" należy do grupy książeczek dla dzieci, których autorzy tłumaczą przedszkolakom świat uczuć, pomagając sprostać ich sile. To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Publikacje dla dzieci w wieku 6-12 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Książka to wydanie 2. w jęz. polskim. Pierwotnie pozycja była wydana w języku angielskim. Za przetłumaczenie książki na polski odpowiada Lachowicz Dorota.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Tak! Poznaję swoje Emocje!" została opublikowana przez Wydawnictwo Smart Books. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.