Tomek i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem

Czytanie przed snem to idealny pomysł na miłe zakończenie dnia, a zbiór krótkich i prostych opowieści o przygodach wesołych lokomotyw zachęca do samodzielnej lektury! Pora wybrać się z Tomkiem na poszukiwanie pięknego parowozu zwanego Damą, odwiedzić warsztat Spalinowozów, odkryć tajemniczą Wyspę...
26,99 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,95 zł

Opis

Czytanie przed snem to idealny pomysł na miłe zakończenie dnia, a zbiór krótkich i prostych opowieści o przygodach wesołych lokomotyw zachęca do samodzielnej lektury! Pora wybrać się z Tomkiem na poszukiwanie pięknego parowozu zwanego Damą, odwiedzić warsztat Spalinowozów, odkryć tajemniczą Wyspę Mgieł i przekonać się, co pan Szyneczka otrzymał w paczce, na którą niecierpliwie czekał. Ta niezwykła książka to zbiór pięknie ilustrowanych opowiadań, które przeniosą młodych czytelników prosto na wyspę Sodor i pomogą rozwinąć zamiłowanie do czytania!

Za treścią historyjki "Tomek i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem" stoi Britt Allcroft.

"Tomek i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich bajek to doskonały pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Tomek i Przyjaciele jest uwielbianą przez szkraby postacią. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tej postaci. Tomek i Przyjaciele uczy i bawi, świetnie wypełniając czas.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego także kolejne bajki z cyklu "Bajki 5 minut przed snem".

Jest to niezbyt długa publikacja - jej długość to 176 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Tomek i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem została udostępniona przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Tomek i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>