Tomek i przyjaciele. Pracowite lokomotywy

Na wyspie Sodor dzisiaj pracowity dzień dla wszystkich lokomotyw. Pociągi przewożą wielkie paczki, w porcie trwa rozładunek statków a Gruby Zawiadowca zgubił swój parasol. Czy pomożesz odkryć gdzie podziały się zaginione przedmioty? Możesz towarzyszyć Tomkowi w myjni a wieczorem pojedziecie razem...
23,40 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,39 zł

Opis

Na wyspie Sodor dzisiaj pracowity dzień dla wszystkich lokomotyw. Pociągi przewożą wielkie paczki, w porcie trwa rozładunek statków a Gruby Zawiadowca zgubił swój parasol. Czy pomożesz odkryć gdzie podziały się zaginione przedmioty? Możesz towarzyszyć Tomkowi w myjni a wieczorem pojedziecie razem do cyrku odpocząć po ciężkiej pracy.
Pod otwieranymi okienkami umieszczonymi na każdej stronie książeczki kryje się wiele wesołych niespodzianek. Piękne kolorowe ilustracje i zabawa w odkrywanie szczegółów to doskonała okazja do ćwiczenia koordynacji ręka-oka i zaproszenie do świata Tomka i jego przyjaciół. Książka przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych miłośników pociągów. Wygodny format kartonowej książki gwarantuje długą wspólną przygodę w poszukiwanie elementów na każdej barwnie ilustrowanej stronie. Klasyczne ilustracje i postaci znane od 70 lat wprowadzają w świat przyjaźni i życia pracowitych lokomotyw.

Autorem historyjki "Tomek i przyjaciele. Pracowite lokomotywy" jest Laura Green.

Tytuł oryginalny opisywanej książki: The Busy Engines. A lift-and-look flap book.

Książka pt. "Tomek i przyjaciele. Pracowite lokomotywy" została zakwalifikowana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Tomek i Przyjaciele jest uwielbianym przez dzieci bohaterem. Najmłodsi z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Tomek i Przyjaciele uczy i bawi, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i zamów dla niego też inne części z cyklu "Książka z otwieranymi okienkami".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Tomek i przyjaciele. Pracowite lokomotywy" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Tomek i przyjaciele. Pracowite lokomotywy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>