Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami

Książka edukacyjna dla wszystkich rodziców, którym zależy na rozwijaniu wiedzy swoich rezolutnych przedszkolaków. Poznajcie sympatyczną ciuchcię wraz z przyjaciółmi. "Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami" to okazja do fantastycznej zabawy. Umysł dziecka jest chłonny jak gąbka...
9,05 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,65 zł

Opis

Książka edukacyjna dla wszystkich rodziców, którym zależy na rozwijaniu wiedzy swoich rezolutnych przedszkolaków. Poznajcie sympatyczną ciuchcię wraz z przyjaciółmi. "Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami" to okazja do fantastycznej zabawy. Umysł dziecka jest chłonny jak gąbka szczególnie w jego najmłodszych latach. Książeczki edukacyjne są ciekawym rozwiązaniem, by rozwijać w dziecku nie tylko wiedzę o świecie, ale i chęć uczestniczenia w tego typu zabawie, która w prosty sposób uczy dziecko podstaw. "Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami" zachęcają swoją piękną kolorystyką, prosto skonstruowanymi obrazkami i zadaniami na miarę każdego przedszkolaka. Wraz z ulubionym bohaterem telewizyjnej bajki dziecko ma okazję nauczyć się między innymi liczyć, rozpoznawać kolory, zwierzęta i poznać godziny. Dołączone do książki naklejki uatrakcyjnią wspólną zabawę. Każda strona opatrzona jest dokładnym opisem zadania do wykonania. Wszystko stworzone jest bardzo przejrzyście, by nawet najmłodsze dziecko potrafiło zrozumieć przekaz. Książka, ucząc podstawowej fundamentalnej wiedzy, rozwija spostrzegawczość i manualność. Kształtuje wyobraźnię i jest świetnym uzupełnieniem przedszkolnego przygotowania. Stworzona została we współpracy z metodykami odpowiedzialnymi za nauczanie przedszkolne, co stanowi o wartości treści w niej zawartych. To propozycja dla rodziców, którzy chcą rozbudzić kreatywność i pasję odkrywania u swojego malucha.

Za treścią książeczki "Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami" stoi Beata Żmichowska.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Malowanki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Tomek i przyjaciele. Zabawy i zadania z naklejkami

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>