Kombajn. Poznajemy pojazdy

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,00 zł

Opis


Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Jędraszek Izabela jest autorem książki "Kombajn. Poznajemy pojazdy".

Książeczka pt. "Kombajn. Poznajemy pojazdy" została przypisana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich opowieści to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - kup dla niego też następne książki z serii "Poznajemy pojazdy".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Kombajn. Poznajemy pojazdy" udostępniło Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.