Traveller Exam. Intermediate B1. Workbook

Traveller Exam Intermediate B1 WB
87,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 76,35 zł

Opis

Traveller Exam Intermediate B1 WB

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Traveller Exam Intermediate B1 WB"?
Książka "Traveller Exam Intermediate B1 WB" jest pracą zbiorową,za napisanie treści odpowiedzialnych jest szersze grono autorów, a do przygotowywania zaangażowanych było szersze grono osób.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.

 
W którym roku został wydany "Traveller Exam Intermediate B1 WB"?
Rokiem publikacji tego podręcznika jest 2023. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
109 to liczba stron Traveller Exam Intermediate B1 WB.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnej torby.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Traveller Exam. Intermediate B1. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>