Traveller Exam. Intermediate B1. Student's Book

Traveller Exam Intermediate B1 SB
99,00 * 110,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 101,50 zł

Opis

Traveller Exam Intermediate B1 SB

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Traveller Exam Intermediate B1 SB"?
Książka "Traveller Exam Intermediate B1 SB" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada grono autorów.

 
Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.

 
Kiedy wydano podręcznik?
Ten podręcznik został opublikowany w 2023 roku. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł liczy 207 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Traveller Exam. Intermediate B1. Student's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>