Traveller Exam. Student's Book. Level B1+/B2

Traveller Exam B1+/B2 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
110,00 * 113,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,50 zł

Opis

Traveller Exam B1+/B2 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Traveller Exam. Student's Book. Level B1+/B2"?
Autorami tytułu są H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją wrzucić do szkolnej torby.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Traveller Exam. Student's Book. Level B1+/B2 składa się z 224 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Traveller Exam. Student's Book. Level B1+/B2"?
Ten podręcznik został opublikowany w 2023 roku. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Traveller Exam. Student's Book. Level B1+/B2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>